Wolfteam Bedava Çarlar 2017

Wolfteam 2010 senesinde beta olarak piyasaya sürülmüş harika bir oyun.Dünya genelinde en geniş oyuncu kitlelerine sahip olan bu oyun.Hesaplar yani çarlardan oluşmakta ,bu hesaplar içerisinde karaterler ,silahlar ve özel eşyalar alınabilmekte.

Alınan eşyalar kişileri birbirinden ayırıp farklı özellikler katabilmektedir.Wolfteam bedava çarlar 2017 yılında oldukça internet ortamında fazla olarak dağıtılmaktadır.

Bu bedava çar dağıtıcıları genelde oyunu bırakmış veya çekiliş ile ellerinde olan fazla hesapları hayrına dağıtmak isteyen kişiler olmuşturlar.

Sizlerde taklalı harika wolfteam bedava çar sahibi olmak istiyorsanız yoruma e mail adresinizi bırakarak hemen kendinize özel hesaplara sahip olabilirsiniz.Attığınız yorum en az 50 kelime uzunluğunda olmalıdır!

Yok ben yorum atamam kalsın kardeşim derseniz burada bulunan dandik hesaplardan birisini kullanabilirsiniz ,haydi kolay gele.

rambo98:basbas875417-

receb7:recepahs1

reelb3l4:adambelaaa**

kaan_o:ooookaan__

 

 

Wolfteam Bedava Çarlar 2017” hakkında 5 yorum

  1. Yazı için öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum.Wolfteam 4 senedir oynamış olduğum harika ötesi bir oyun.İnternet sayfanız çok güzel olmuş hem tasarım hem de hız olarak çok hoşuma gitti.Yorum kısmına yazdığım e-posta adresine kartal hesap yollarsanız sevinirim.Teşekkür ederim..

    1. Merhabalar Hakan bey e-posta adresinize bir adet kartal hesap gönderdim. 🙂 Keyifli oyunlar..

  2. Wolfteam bedava çar verirsen gerçekten çok mutlu olurum kardeşim.Bende yaklaşık 5 senedir bu oyunu oynuyorum ,gerçekten çok zevk veren bir oyun.Birde joygame şu hileli şeref yoksunlarını engellemeyi başarsa gerçekten çok iyi olacak diyebilirim.Hesaplar da bu aralar çok fazla banlanmaya başladı ergen oyun yöneticileri yüzünden.Rica etsem banada hesap gönderebilirmisin? EYVALLAH..

  3. selamunaleykum kardeş uzun zamandır wolfteam oynuyorum 4-5 sene oldu heralde kardei bana güzel bir çar gönderirseniz çok mutlu olurum…… inşallah

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir